Shopping Cart

تماس رایگان : 09177000624

هدایای ویژه برای خرید های بالای 1 میلیون تومان

زعفران

شاید کمتر کسی وجود داشته باشد که نداند زعفران چیست. زعفران به عنوان یکی از اصلی ترین چاشنی های غذا می تواند رنگ و بویی متفاوت و بی نظیر را به غذا داده و طعمی متفاوت ایجاد کند. این ادویه قرمز رنگ به دلیل سختی زیادی که در فرایند جمع آوری و به دست آوردن دارد، قیمت بالایی پیدا کرده است و جز ادویه های گران محسوب می شود. از این رو به آن لقب طلای قرمز را داده اند. کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان زعفران در جهان شناخته می شود که سالیانه بخش عمده ای از آن به کشورهای خارجی صادر می شود. شرایط آب و هوایی متفاوت شهر خراسان باعث شده تا قسمت قابل توجهی از تولید کشور در اختیار این شهر قرار گرفته باشد. گیاه زعفران علاوه بر رنگ و عطر فوق العاده ای که دارد به عنوان یک گیاه دارویی نیز شناخته می شود که مصرف آن فواید بسیار زیادی به همراه دارد. از ان جایی که این ادویه جز اصلی ترین چاشنی های غذاهای ایرانی است، افراد زیادی به دنبال خرید زعفران باکیفیت و مرغوب هستند.

خرید اینترنتی زعفران

یکی از بهترین راه هایی که شما را به زعفران موردنیازتان خواهد رساند، خرید اینترنتی این محصول است. با اینکه بسیاری از افراد نسبت به تهیه زعفران از فروشگاه های اینترنتی بدبین هستند، اما باید همچنان عنوان داشت که فروشگاه های معتبر و شناخته شده بسیار زیادی هستند که بهترین و باکیفیت ترین زعفران موجود در بازار را در اختیار مشتریان قرار می دهند. از این رو شما می توانید تنها با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی زعفران خودتان را به مقدار لازم سفارش دهید.
یکی از مهمترین مزایای خرید اینترنتی آن است که مشتریان در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشند، می توانند نسبت به خرید اینترنتی زعفران اقدام کنند. از سوی دیگر این شانس برای آن ها وجود دارد که قیمت زعفران را در سایت مشاهده کرده و با قیمت در بازار مقایسه کنند. بدین صورت می توانند دست به یک خرید مقرون به صرفه بزنند. از دیگر مزایای خرید اینترنتی زعفران می توان به تحویل فوری آن درب منزل و پرداخت پس از دریافت اشاره کرد.

خرید زعفران
محصول لاکچری طبیعت

خرید زعفران

خرید زعفران یکی از اصلی ترین مراحلی است که برای تهیه این چاشنی بی نظیر باید پشت سر بگذارید. از آن جایی که برای تهیه نیاز به پرداخت هزینه های بالایی وجود دارد، نیاز است تا به خوبی بدانید که نکاتی را در زمان خرید زعفران باید رعایت کنید. 
زعفران نسبت به بسیاری از محصولات کشاورزی دارای ارزش مادی بسیار بیشتری است؛ به همین دلیل اگر بدانید که نکات مهم در خرید آن چیست، می توانید مطمئن باشید که دست به یک خرید مطمئن زده اید. از مهمترین این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • توجه به رنگ زعفران

یکی از سریع ترین راه هایی که می توانید خلوص زعفران را بسنجید این است که به رنگ آن توجه کنید. تمامی شاخه ها باید دارای یک رنگ قرمز و یک دست باشند.

  • خرید شاخه ای زعفران

اگر قصد خرید زعفران را دارید، سعی کنید تا جای ممکن از خرید آن به صورت پودر خودداری کنید. پس برای اطمینان خاطر از یک خرید مطمئن، سعی کنید تا زعفران را به صورت شاخه ای بخرید.

  • تست آب

یکی دیگر از راه هایی که می تواند به شما در خرید زعفران اصل کمک کند، تست آب است. زعفران خیداری شده را در ظرفی با محتوای مقداری آب بریزید. در صورتی که رنگ آب را به سرعت زرد کرد، در تولید آن از مواد دیگری استفاده شده و کیفیت لازم را ندارد. 

  • خرید از فروشگاه های معتبر

یکی از اصلی ترین راه هایی که شما را به یک خرید مطمئن می رساند، تهیه از فروشگاه های معتبر و شناخته شده است. فروشگاه ما با تکیه بر سابقه خود در زمینه فروش زعفران، می توانند به شما اطمینان دهند که دست به یک خرید مطمئن و باکیفیت خواهید زد.

قیمت زعفران

برا جمع آوری و به دست آوردن این طلای قرمز، نیاز به صرف زمان و هزینه بالایی وجود دارد. جالب است بدانید که از هر ۱۵۰ گیاه زعفران، تنها ۱ گرم زعفران به دست خواهد آمد. با همین مثال به خوبی متوجه خواهید شد که دلیل قیمت بالای زعفران چیست. با این وجود، ارزش غذایی بالا و عطر و طعم فوف العاده آن، خرید زعفران را به یک انتخاب مناسب بدل کرده است. یکی از اصلی ترین عواملی که باعث ایجاد نوسان در قیمت زعفران می شود، اصالت و عیار آن است.

زعفران ها به صورت کلی به چهار دسته زعفران نگین، شبه نگین، زعفران سرگل و زعفران دخترپیچ دسته بندی می شوند. از میان انواع زعفران، بهترین و مرغوب ترین نوع آن سرگل است. کمترین میزان ناخالصی را داشته و کیفیت بسیار مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد. البته که قیمت زعفران سرگل از سایر زعفران ها بیشتر است.

در نهایت باید عنوان داشت که عوامل دیگری مانند نحوه برداشت، نوسانات بازار ارز، میزان عرضه و تقاضا در بازار، شرایط آب و هوایی، بیمه محصولات کشاورزی و … بستگی خواهد داشت.

انواع زعفران

زعفران بارشیک

انواع زعفران

.......

.....
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، لورم ایپسوم متن ساختگی با
انواع زعفران

.....

......
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، لورم ایپسوم متن ساختگی با
انواع زعفران

...............

.....
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، لورم ایپسوم متن ساختگی با
هزینه پستی رایگان

سفارشات بالای 500 هزار تومان

تضمین برگشت وجه

در صورت عدم تطابق

ارسال به همه جا

ار سال به تمام نقاط کشور

مشاوره و پشتیبانی

24 ساعته آنلاین